JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Malířský ceník | Ceník malování fasád & exteriérů

Ceník malování fasád & exteriérů

Ceník malování fasád & exteriérů

Je-li fasáda vašeho domu, baráku či vily ve špatném stavu, nebo ji potřebuje pouze zkrášlit, vyberte si z našich ceníků službu, která je pro vás ideální. Nabízíme vám prohlídku fasády a vypracování ideálního řešení. Rekonstrukce trhlin a nános nového materiálu je pro nás hračkou. Natřeme vaši fasádu nejmodernějšími barvami a pomocí speciálních stříkacích strojů. Garantujeme dlouholetou kvalitu nátěru.

Ceník je platný pro rok 2019. Ceny jsou uvedeny včetně dodávky materiálů, bez DPH. Níže uvedený ceník slouží pro Vaši orientaci. Přesné a konečné ceny s Vámi rádi projednáme osobně, dle charakteru, konkrétního stavu a rozsahu prostor. Na základě Vašich požadavků nalezneme optimální řešení, vedoucí k Vaší spokojenosti. Rádi Vám zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Pokud jste zde nenašli co hledáte nebo se chcete zeptat na ceny, neváhejte a napište nám, váš požadavek co nejrychleji vyřídíme. Vybrali jste si již naši službu a chcete ji objednat, přejděte k nezávazné objednávce.

Zateplovací nátěr panelových domů

Cena za zateplování
m2
650 Kč

Zateplovací nátěr na panelové domy z horolezeckého lana.

Zateplovací nátěr exteriéru – štuková omítka

Cena za zateplování
m2
500 Kč

U břizolitových omítek je větší spotřeba materiálu od 100 Kč až 200 Kč, záleží na hrubosti omítky. Před natřením je nutná prohlídka objektu. V ceně je penetrace, materiál a práce dvojnásobnýnátěr.

Nátěry fasády, hrubá omítka, Maxil

Cena za nátěr
m2
150 až 240 Kč

Cena je proměnlivá dle stupně hrubosti fasády. Provedeme penetrační nátěr podkladu, dvojnásobné až trojnásobné nátěry vrchní barvou dle výběru odstínu.

Nátěry fasád - materiálem Maxil

Cena za nátěr
m2
100 Kč

Provedeme penetrační nátěr podkladu, dvojnásobné až trojnásobné nátěry vrchní barvou dle výběru odstínu.

Nátěry dřevěných obkladů - Luxol Balakom

Cena za nátěr
m2
120 až 180 Kč

Provedeme dvojnásobný až trojnásobný nátěr dle potřeby dřevěného podkladu.

Škrabání malby

Cena za práci
m2
20 Kč

Oškrábeme malbu a odpad uklidíme.

Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte ceníky:

Často kladené otázky - zateplení & malování

Za dobu své existence odpovídáme na časté otázky našich klientů. Zde jsme pro vás vybrali ty nejčastější, doufáme, že vám budou nápomocné a pokud ne, kontaktujte nás a my vám veškeré vaše dotazy zodpovíme. Odpovědi se týkají zateplení, malování, ochrany zdí, údržba a také základní přípravy k malířským pracím.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0171