JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Malířský ceník | Ceník nátěrů střech

Ceník nátěrů střech

Ceník nátěrů střech

Nejste spokojeni se vzhledem vaší střechy a potřebujete ji ošetřit a opatřit ochranným nátěrem? Nabízíme vám komplexní střešní práce. Pokud je vaše střecha napadena mechy a lišejníky, vše odstraníme a vyčistíme. Vaši střechu naimpregnujeme a opatříme lakem nebo provedeme plastický nástřik. Vaše střecha tak získá nový kabát a je k nerozeznání od té staré. Navíc ji tím ochráníme a výrazně prodloužíme její životnost.

Ceník je platný pro rok 2019. Ceny jsou uvedeny včetně dodávky materiálů, bez DPH. Níže uvedený ceník slouží pro Vaši orientaci. Přesné a konečné ceny s Vámi rádi projednáme osobně, dle charakteru, konkrétního stavu a rozsahu prostor. Na základě Vašich požadavků nalezneme optimální řešení, vedoucí k Vaší spokojenosti. Rádi Vám zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Pokud jste zde nenašli co hledáte nebo se chcete zeptat na ceny, neváhejte a napište nám, váš požadavek co nejrychleji vyřídíme. Vybrali jste si již naši službu a chcete ji objednat, přejděte k nezávazné objednávce.

Zateplovací nátěr střechy

Cena za zateplování
m2
550 Kč

V ceně je materiál, práce dvojnásobný nátěr.

Nátěry okapů a svodů na domech Eurosint

Cena za nátěr
m2
140 až 200 Kč

Cena je proměnlivá dle přístupu a výšek. Provedeme neutralizační nátěr -oxidaci, základní nátěr a dvojnásobný vrchní nátěr Email-s.

Nátěry střech - klasické barvy dle výběru Eurosint

Cena za nátěr
m2
160 až 180 Kč

Provedeme očištění, broušení, škrabání starého nátěru, oxidaci, základní nátěr a dva nátěryvrchní barvou. Použitý materiál - Eternal - Fest-B nebo syntetické barvy - Detecha.

Nátěry střech - Sanakryl Top

Cena za nátěr
m2
400 Kč

Provedeme očištění, opravy, penetraci, zpevňující tkaninu a dva až tři nátěry plastickou barvou.

Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte ceníky:

Často kladené otázky - zateplení & malování

Za dobu své existence odpovídáme na časté otázky našich klientů. Zde jsme pro vás vybrali ty nejčastější, doufáme, že vám budou nápomocné a pokud ne, kontaktujte nás a my vám veškeré vaše dotazy zodpovíme. Odpovědi se týkají zateplení, malování, ochrany zdí, údržba a také základní přípravy k malířským pracím.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0133