JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Malířský ceník | Ceník nátěrů střech

Ceník nátěrů střech

Ceník nátěrů střech

Nejste spokojeni se vzhledem vaší střechy a potřebujete ji ošetřit a opatřit ochranným nátěrem? Nabízíme vám komplexní střešní práce. Pokud je vaše střecha napadena mechy a lišejníky, vše odstraníme a vyčistíme. Vaši střechu naimpregnujeme a opatříme lakem nebo provedeme plastický nástřik. Vaše střecha tak získá nový kabát a je k nerozeznání od té staré. Navíc ji tím ochráníme a výrazně prodloužíme její životnost.

Ceník je platný pro rok 2019. Ceny jsou uvedeny včetně dodávky materiálů, bez DPH. Níže uvedený ceník slouží pro Vaši orientaci. Přesné a konečné ceny s Vámi rádi projednáme osobně, dle charakteru, konkrétního stavu a rozsahu prostor. Na základě Vašich požadavků nalezneme optimální řešení, vedoucí k Vaší spokojenosti. Rádi Vám zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Pokud jste zde nenašli co hledáte nebo se chcete zeptat na ceny, neváhejte a napište nám, váš požadavek co nejrychleji vyřídíme. Vybrali jste si již naši službu a chcete ji objednat, přejděte k nezávazné objednávce.

Zateplovací nátěr střechy

Cena za zateplování
m2
550 Kč

V ceně je materiál, práce dvojnásobný nátěr.

Nátěry okapů a svodů na domech Eurosint

Cena za nátěr
m2
140 až 200 Kč

Cena je proměnlivá dle přístupu a výšek. Provedeme neutralizační nátěr -oxidaci, základní nátěr a dvojnásobný vrchní nátěr Email-s.

Nátěry střech - klasické barvy dle výběru Eurosint

Cena za nátěr
m2
160 až 180 Kč

Provedeme očištění, broušení, škrabání starého nátěru, oxidaci, základní nátěr a dva nátěryvrchní barvou. Použitý materiál - Eternal - Fest-B nebo syntetické barvy - Detecha.

Nátěry střech - Sanakryl Top

Cena za nátěr
m2
400 Kč

Provedeme očištění, opravy, penetraci, zpevňující tkaninu a dva až tři nátěry plastickou barvou.

Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte ceníky:

Často kladené otázky - zateplení & malování

Za dobu své existence odpovídáme na časté otázky našich klientů. Zde jsme pro vás vybrali ty nejčastější, doufáme, že vám budou nápomocné a pokud ne, kontaktujte nás a my vám veškeré vaše dotazy zodpovíme. Odpovědi se týkají zateplení, malování, ochrany zdí, údržba a také základní přípravy k malířským pracím.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0145