JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Malířský ceník | Ceník zateplovacích termokeramických nátěrů

Ceník zateplovacích termokeramických nátěrů

Ceník zateplovacích termokeramických nátěrů

Potřebuje zateplovat interiér nebo exteriér vašeho domu, baráku či vily? Zvolte našich služeb, záruka na nátěrové hmoty po aplikaci výrobce ThermoShield, garantuje na dobu 15 let. Naše záruka proti oloupání nátěru je 6 let. Ceny jsou pro všech 4000 odstínů stejné, je jen na vás jakou si po konzultaci zvolíte. Dodací lhůty jsou do 14 dnů po objednání a zaplacení zálohy 60% z celkového díla.

Ceník je platný pro rok 2019. Ceny jsou uvedeny včetně dodávky materiálů, bez DPH. Níže uvedený ceník slouží pro Vaši orientaci. Přesné a konečné ceny s Vámi rádi projednáme osobně, dle charakteru, konkrétního stavu a rozsahu prostor. Na základě Vašich požadavků nalezneme optimální řešení, vedoucí k Vaší spokojenosti. Rádi Vám zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Pokud jste zde nenašli co hledáte nebo se chcete zeptat na ceny, neváhejte a napište nám, váš požadavek co nejrychleji vyřídíme. Vybrali jste si již naši službu a chcete ji objednat, přejděte k nezávazné objednávce.

Zateplovací nátěr interiéru

Cena za zateplování
m2
200 Kč

V ceně je penetrace, materiál, práce a dvojnásobnýnátěr.

Zateplovací nátěr exteriéru – štuková omítka

Cena za zateplování
m2
500 Kč

U břizolitových omítek je větší spotřeba materiálu od 100 Kč až 200 Kč, záleží na hrubosti omítky. Před natřením je nutná prohlídka objektu. V ceně je penetrace, materiál a práce dvojnásobnýnátěr.

Zateplovací nátěr střechy

Cena za zateplování
m2
550 Kč

V ceně je materiál, práce dvojnásobný nátěr.

Zateplovací nátěr historických budov - památek

Cena za zateplování
m2
500 Kč

U břizolitových omítek je větší spotřeba materiálu o 50 - 150 Kč. Po prohlídce upřesníme cenu na místě.

Zateplovací nátěr panelových domů

Cena za zateplování
m2
650 Kč

Zateplovací nátěr na panelové domy z horolezeckého lana.

Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte ceníky:

Často kladené otázky - zateplení & malování

Za dobu své existence odpovídáme na časté otázky našich klientů. Zde jsme pro vás vybrali ty nejčastější, doufáme, že vám budou nápomocné a pokud ne, kontaktujte nás a my vám veškeré vaše dotazy zodpovíme. Odpovědi se týkají zateplení, malování, ochrany zdí, údržba a také základní přípravy k malířským pracím.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0197