JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Chalupy & Chaty | Nátěr střechy a dřevěného obkladu lovecké chaty

Nátěr střechy a dřevěného obkladu lovecké chaty

Rok realizace | 2001

Byly provedeny nátěry dřevěného obkladu luxolem a na nátěr střechy jsme použili barvu Fest-B v odstínu červenohnědém. Bylo nutné také oškrábat starý lak na okapech a opatřit jej základním nátěrem a poté vlastní barvou. Také jsme natřeli svody a oplechování chalupy. Okapy byly opatřeny gumo-asfaltovým ochranným nátěrem.

Nátěr střechy a dřevěného obkladu lovecké chaty Nátěr lovecké chaty Nátěr lovecké chaty Nátěr lovecké chaty
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Chalupy & Chaty

Vaši chatu nebo chalupu opatříme ochranným nátěrem a prodloužíme její životnost. Natřeme veškeré palubky a trámy atp. Před aplikací ochranným nátěrem veškeré dřevěné obložení napustíme penetrační pastou proti dřevokazným, hmyzům a houbám. Také nabízíme nátěry plotu, verandy, odstraníme mechy a lišejníky.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0139