JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Chalupy & Chaty | Nátěry impregnace lazur REMERS, chalupa

Nátěry impregnace lazur REMERS, chalupa

Rok realizace | 2008

Natřeli jsme vybranou pastou odstín pinie veškeré palubky, trámy atd. Před aplikací ochranné pasty jsme veškeré dřevěné obložení (palubky, trámy, fošny) napustili penetrační ochranou proti dřevokazným a houbám. Práce trvala ve třech natěračích čtyři dny.

Nátěry impregnace lazur REMERS, chalupa Nátěry a impregnace chalupy Nátěry a impregnace chalupy Nátěry a impregnace chalupy Nátěry a impregnace chalupy Nátěry a impregnace chalupy
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Chalupy & Chaty

Vaši chatu nebo chalupu opatříme ochranným nátěrem a prodloužíme její životnost. Natřeme veškeré palubky a trámy atp. Před aplikací ochranným nátěrem veškeré dřevěné obložení napustíme penetrační pastou proti dřevokazným, hmyzům a houbám. Také nabízíme nátěry plotu, verandy, odstraníme mechy a lišejníky.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0244