JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Interiéry | Písmo-malířské služby, cukrárna MARTA spol.s r.o.

Písmo-malířské služby, cukrárna MARTA spol.s r.o.

Rok realizace | 2007

Na této zakázce jsme provedli kompletní vnitřní i venkovní nátěry včetně zhotovení nápisu na fasádě. Tímto Vám nabízíme také písmo-malířské služby, které si můžete prohlédnou u této zakázky. Práve byla provedena ve stanoveném časovém harmonogramu dle podmínek zadavatele.

Písmo-malířské služby, cukrárna MARTA spol.s r.o. Písmo-malířské služby Písmo-malířské služby Písmo-malířské služby
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Interiéry

Nezáleží pouze na výběru nové barvy vašeho interiéru, ale i na provedení malířské práce a to mi se můžeme zaručit, že zvládáme profesionálně. Zaručujeme pečlivý výběr barevného odstínu do interiéru Vašeho příbytku, případnou konzultaci a doporučení jaká technologie bude pro Vás nejvýhodnější. Naše reference mluví za nás.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0154