JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Interiéry | Písmo-malířské služby, cukrárna MARTA spol.s r.o.

Písmo-malířské služby, cukrárna MARTA spol.s r.o.

Rok realizace | 2007

Na této zakázce jsme provedli kompletní vnitřní i venkovní nátěry včetně zhotovení nápisu na fasádě. Tímto Vám nabízíme také písmo-malířské služby, které si můžete prohlédnou u této zakázky. Práve byla provedena ve stanoveném časovém harmonogramu dle podmínek zadavatele.

Písmo-malířské služby, cukrárna MARTA spol.s r.o. Písmo-malířské služby Písmo-malířské služby Písmo-malířské služby
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Interiéry

Nezáleží pouze na výběru nové barvy vašeho interiéru, ale i na provedení malířské práce a to mi se můžeme zaručit, že zvládáme profesionálně. Zaručujeme pečlivý výběr barevného odstínu do interiéru Vašeho příbytku, případnou konzultaci a doporučení jaká technologie bude pro Vás nejvýhodnější. Naše reference mluví za nás.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0121