JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Interiéry | Vymalování bytu, malíři pokojů, Křovice u Dobrušky

Vymalování bytu, malíři pokojů, Křovice u Dobrušky

Rok realizace | 2009

Provedli jsme malování prostor bytu dle našich návrhů a doporučení. Protože víme, jak barvy působí na člověka, zvolili jsme příjemné barvy, do příjemného prostředí. Jako materiál jsme použili barvu značky HET – Klasik, tónovanou. Práce trvala tři dny a za tu dobu jsme stihli natřít 300 m2. Vše jsme stihli v daném smluveném termínu.

Vymalování bytu, malíři pokojů, Křovice u Dobrušky Malíři pokojů Malíři pokojů Malíři pokojů Malíři pokojů Malíři pokojů Malíři pokojů Malíři pokojů Malíři pokojů
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Interiéry

Nezáleží pouze na výběru nové barvy vašeho interiéru, ale i na provedení malířské práce a to mi se můžeme zaručit, že zvládáme profesionálně. Zaručujeme pečlivý výběr barevného odstínu do interiéru Vašeho příbytku, případnou konzultaci a doporučení jaká technologie bude pro Vás nejvýhodnější. Naše reference mluví za nás.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0122