JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Kreativní malby & nátěry | Kreativní vnitřní malba, Hotel Bonáto

Kreativní vnitřní malba, Hotel Bonáto

Rok realizace | 2007

Tuto malbu jsme provedli v soukromém bytě. Kreativní malba celkové množství cca 180 m2, je omyvatelná a snadno se udržuje. Provedli jsme penetrační nátěr, aplikovali dvě vrstvy nátěru vlastní barvy. Práce byla provedena dle přání klienta ve stanoveném čase.

Kreativní vnitřní malba, Hotel Bonáto Kreativní malby Kreativní malby Kreativní malby Kreativní malby Kreativní malby Kreativní malby Kreativní malby Kreativní malby
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Kreativní malby & nátěry

Chcete něco univerzálního? Chcete, aby Vaše zdi vypadaly přesně dle Vašich představ? Prohlédněte si naše práce, a pokud budete spokojeni, napište nám. Je možno si objednat jakýkoliv speciálních malířských technik.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0241