JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Kreativní malby & nátěry | Vymalování interiéru Autoškoly, Tekutá tapeta

Vymalování interiéru Autoškoly, Tekutá tapeta

Rok realizace | 2008

Provedli jsme vymalovaní prostor učebny pobočky autoškola Pohl v Novém Městě nad Metují. Po vzájemné dohodě a konzultaci, jsme provedli tekutou tapetu v bílé ploše dle dohody s dřevěnou přísadou hoblinek. Na ostatní plochy, jsme provedli perleťovou kreativní malbu ve vybraných odstínech. Práce trvala čtyři dny ve dvou lidech.

Vymalování interiéru Autoškoly, Tekutá tapeta Tekutá tapeta Tekutá tapeta Tekutá tapeta Tekutá tapeta Tekutá tapeta Tekutá tapeta Tekutá tapeta Tekutá tapeta Tekutá tapeta Tekutá tapeta
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Kreativní malby & nátěry

Chcete něco univerzálního? Chcete, aby Vaše zdi vypadaly přesně dle Vašich představ? Prohlédněte si naše práce, a pokud budete spokojeni, napište nám. Je možno si objednat jakýkoliv speciálních malířských technik.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0131