JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Průmyslové zóny | Malování komplexu po požáru, MARTA s.r.o.

Malování komplexu po požáru, MARTA s.r.o.

Rok realizace | 2007

Provedli jsme nátěry fasády dle požadavku po prosincovém požáru cca 450 m2 nátěru fasády. Práce trvala deset dnů od zadání klientem. Jako fasádní barvu jsme použili Maxil. K budově bylo potřeba přistupovat jinak, proto jsme provedli základní očištění a ošetření fasády.

Malování komplexu po požáru, MARTA s.r.o. Malování fasády Malování fasády Malování fasády Malování fasády Malování fasády Malování fasády Malování fasády Malování fasády
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Průmyslové zóny

Pro průmyslové zóny a velké objekty používáme speciální vysokotlaké stříkací zařízení. Denně jsme schopni nanést až 1000m2 materiálu. Komplexně nabízíme nátěry fasády, interiéru, opravy a nátěry oken a lakování kovových prvků a konstrukcí. Využíváme lešení i horolezecká lana, dle vašich požadavků a přístupnosti objektu.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.014