JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Průmyslové zóny | Nátěr střechy, BGS Technic, s. r. o. Náchod

Nátěr střechy, BGS Technic, s. r. o. Náchod

Rok realizace | 2007

Nátěr střechy materiálem Zinorex. Použili jsme odstín modré a aplikovali antikorozní nátěr. Celkem provedeno 540 m2. Nátěr byl proveden ve dvou nátěrech s očištěním podkladu dle dohody s objednatelem. Práce trvala celkem jeden týden. Práce byla provedena pro firmu BGS technic s.r.o. v Náchodě. Záruka na provedené dílo šedesát měsíců od dokončení díla.

Nátěr střechy, BGS Technic, s. r. o. Náchod Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech Nátěry střech
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Průmyslové zóny

Pro průmyslové zóny a velké objekty používáme speciální vysokotlaké stříkací zařízení. Denně jsme schopni nanést až 1000m2 materiálu. Komplexně nabízíme nátěry fasády, interiéru, opravy a nátěry oken a lakování kovových prvků a konstrukcí. Využíváme lešení i horolezecká lana, dle vašich požadavků a přístupnosti objektu.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0137