JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Průmyslové zóny | Oprava a nátěr fasády Tepny (Pikovka)

Oprava a nátěr fasády Tepny (Pikovka)

Rok realizace | 2004

Oprava vnějšího obvodového pláště závodu Tepny (Pikovka) v Náchod. Naše firma zastřešila celou akci. Zajistili jsme zábor na pozemní komunikaci, výstavbu 1200 m2 lešení se zasíťováním proti prachu atd. Na budově dle smlouvy jsme provedli opravu omítek, kompletního oplechování, okapy, svody a parapety. Kompletní omytí fasády vysokotlakým zařízením před aplikací penetračního nátěru s následnou aplikací trojnásobného nátěru fasádní barvy.

Na 1 m2 bylo spotřebováno v trojnásobném nátěru 1 kg nátěrové fasádní hmoty. Spodní část budovy do výšky 3, 40 m byla obložena obkladem pod označením cca 230 m2 plochy. Celá akce byla provedena v časovém rozmezí jeden a půl měsíce od podepsání smlouvy s objednatelem.

Oprava a nátěr fasády Tepny (Pikovka) Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády Oprava a nátěr fasády
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Průmyslové zóny

Pro průmyslové zóny a velké objekty používáme speciální vysokotlaké stříkací zařízení. Denně jsme schopni nanést až 1000m2 materiálu. Komplexně nabízíme nátěry fasády, interiéru, opravy a nátěry oken a lakování kovových prvků a konstrukcí. Využíváme lešení i horolezecká lana, dle vašich požadavků a přístupnosti objektu.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: -0.9863