JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Rodinné domky | Nátěr fasády, řadový rodinný dům v Náchodě

Nátěr fasády, řadový rodinný dům v Náchodě

Rok realizace | 2007

Provedení nátěru fasádní barvou Maxil dle požadavku zákazníka. K nátěru jsou na domě pouze dvě strany. K provedení těchto nátěrů používáme naše odlehčené lešení do pracovní výšky 10,2 m. Lešení v této výšce váží 115 kg má několik kotev k zajištění k budově proti možnému spadnutí. Zakázka trvalá čtyři dny. Provedli jsme penetraci a vlastní nátěr.

Nátěr fasády, řadový rodinný dům v Náchodě Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Rodinné domky

Chcete, aby fasáda Vašeho rodinného domku vypadala opět jako nová? Potřebujete opravit drobné praskliny nebo mechanicky či chemicky narušenou zeď? Rádi byste, aby Váš dům v ulici zářil a nezapadal mezi ostatní zašedlé domy? Potřebujete kreativní řešení? Podívejte se na naše reference.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.013