JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Rodinné domky | Nátěr fasády, řadový rodinný dům v Náchodě

Nátěr fasády, řadový rodinný dům v Náchodě

Rok realizace | 2007

Provedení nátěru fasádní barvou Maxil dle požadavku zákazníka. K nátěru jsou na domě pouze dvě strany. K provedení těchto nátěrů používáme naše odlehčené lešení do pracovní výšky 10,2 m. Lešení v této výšce váží 115 kg má několik kotev k zajištění k budově proti možnému spadnutí. Zakázka trvalá čtyři dny. Provedli jsme penetraci a vlastní nátěr.

Nátěr fasády, řadový rodinný dům v Náchodě Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Rodinné domky

Chcete, aby fasáda Vašeho rodinného domku vypadala opět jako nová? Potřebujete opravit drobné praskliny nebo mechanicky či chemicky narušenou zeď? Rádi byste, aby Váš dům v ulici zářil a nezapadal mezi ostatní zašedlé domy? Potřebujete kreativní řešení? Podívejte se na naše reference.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.013