JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Rodinné domky | Nátěr plechové střechy rodinného domu

Nátěr plechové střechy rodinného domu

Rok realizace | 2003

Provedli jsme obroušení spojů a oplechování. Střechu jsme prvně natřeli antikorozním nátěrem v citlivých místech spojů. Pečlivě jsme natřeli všechny spoje vrchní ochrannou barvou a následně jsme provedli celoplošný nátěr dle požadavků zákazníka.

Nátěr plechové střechy rodinného domu Nátěr plechové střechy Nátěr plechové střechy Nátěr plechové střechy Nátěr plechové střechy Nátěr plechové střechy Nátěr plechové střechy Nátěr plechové střechy Nátěr plechové střechy
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Rodinné domky

Chcete, aby fasáda Vašeho rodinného domku vypadala opět jako nová? Potřebujete opravit drobné praskliny nebo mechanicky či chemicky narušenou zeď? Rádi byste, aby Váš dům v ulici zářil a nezapadal mezi ostatní zašedlé domy? Potřebujete kreativní řešení? Podívejte se na naše reference.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0136