JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Rodinné domky | Rekonstrukce rodinného domku, Dobruška

Rekonstrukce rodinného domku, Dobruška

Rok realizace | 2006

Na této akci jsme provedli kompletní penetrační nátěr nových omítek. Následně jsme všechny místnosti vymalovali dle přání zákazníka. Práce trvala s přestávkami v návaznosti na ostatní řemesla čtrnáct pracovních dní. Provedli jsme tři nátěry ve všech prostorách. Celkem k vymalování 802 m2.

Rekonstrukce rodinného domku, Dobruška Vymalování rodinného domku Vymalování rodinného domku Vymalování rodinného domku Vymalování rodinného domku Vymalování rodinného domku Vymalování rodinného domku Vymalování rodinného domku Vymalování rodinného domku Vymalování rodinného domku Vymalování rodinného domku
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Rodinné domky

Chcete, aby fasáda Vašeho rodinného domku vypadala opět jako nová? Potřebujete opravit drobné praskliny nebo mechanicky či chemicky narušenou zeď? Rádi byste, aby Váš dům v ulici zářil a nezapadal mezi ostatní zašedlé domy? Potřebujete kreativní řešení? Podívejte se na naše reference.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0144