JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Speciální malířské práce | Nátěr podlahy, gumový povrch

Nátěr podlahy, gumový povrch

Rok realizace | 2003

Naše firma byla oslovena na renovaci podlahy tělocvičny průmyslové školy v Novém Městě nad Metují. Provedli jsme očištění a odmaštění gumového povrchu, vyspárování větších rozestupů a opatřili podlahu dvojitým vrchním nátěrem pružnou matnou barvou. Poté jsme provedli rozkreslení, nalajnování a nanesení vrchní odolnou barvou proti oděru dle požadavků objednatele.

Nátěr podlahy, gumový povrch Nátěr podlahy Nátěr podlahy Nátěr podlahy Nátěr podlahy Nátěr podlahy Nátěr podlahy Nátěr podlahy Nátěr podlahy Nátěr podlahy Nátěr podlahy Nátěr podlahy
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Speciální malířské práce

V této kategorii najdete práce, které jsou svou náročností nebo univerzálností originální.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0135