JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Speciální malířské práce | Nátěry a opravy oken, Teplice nad Metují

Nátěry a opravy oken, Teplice nad Metují

Rok realizace | 2004

Provedli jsme kompletní kontrolu oken a rámů, dále opálení, obroušení, tmelení, opravy dřevěných ozdob, které jsme nechali vyrobit naším řezbářem v náhradních kopiích z lipového dřeva. Některá okna jsme museli opatřit novými skly dle dohody s objednatelem. Okna jsme po ošetření opatřili dvěma nátěry vrchní syntetickou barvou na dřevěné podklady v bílém odstínu, abychom nenarušili barevný dojem budovy. Veškeré práce se přizpůsobily danému provozu s ohledem na osoby ubytované na pokojích. Okna, vzhledem k broušení, opalování a nátěrům, se odvážela do naší dílny k opravám a nátěrům. Vše jsme stihli v domluveném termínu s klienty.

Nátěry a opravy oken, Teplice nad Metují Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Speciální malířské práce

V této kategorii najdete práce, které jsou svou náročností nebo univerzálností originální.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0133