JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Speciální malířské práce | Nátěry a opravy oken, Teplice nad Metují

Nátěry a opravy oken, Teplice nad Metují

Rok realizace | 2004

Provedli jsme kompletní kontrolu oken a rámů, dále opálení, obroušení, tmelení, opravy dřevěných ozdob, které jsme nechali vyrobit naším řezbářem v náhradních kopiích z lipového dřeva. Některá okna jsme museli opatřit novými skly dle dohody s objednatelem. Okna jsme po ošetření opatřili dvěma nátěry vrchní syntetickou barvou na dřevěné podklady v bílém odstínu, abychom nenarušili barevný dojem budovy. Veškeré práce se přizpůsobily danému provozu s ohledem na osoby ubytované na pokojích. Okna, vzhledem k broušení, opalování a nátěrům, se odvážela do naší dílny k opravám a nátěrům. Vše jsme stihli v domluveném termínu s klienty.

Nátěry a opravy oken, Teplice nad Metují Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken Nátěry a opravy oken
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Speciální malířské práce

V této kategorii najdete práce, které jsou svou náročností nebo univerzálností originální.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0143