JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Speciální malířské práce | Nátěry oken a frézování těsnění do oken

Nátěry oken a frézování těsnění do oken

Rok realizace | 2006

Provedli jsme kompletní nátěry oken a frézované těsnění do venkovních křídel. Celkem natřeno 56 ks špaletových oken v odstínu slonová kost. Práce trvali dva měsíce od zadání klientem. Provedeno 80% opálení křídel a rámů, tmelení a kytování skel, základní nátěr a dva vrchní nátěry email.

Nátěry oken a frézování těsnění do oken Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Speciální malířské práce

V této kategorii najdete práce, které jsou svou náročností nebo univerzálností originální.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0128