JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Speciální malířské práce | Nátěry oken a frézování těsnění do oken

Nátěry oken a frézování těsnění do oken

Rok realizace | 2006

Provedli jsme kompletní nátěry oken a frézované těsnění do venkovních křídel. Celkem natřeno 56 ks špaletových oken v odstínu slonová kost. Práce trvali dva měsíce od zadání klientem. Provedeno 80% opálení křídel a rámů, tmelení a kytování skel, základní nátěr a dva vrchní nátěry email.

Nátěry oken a frézování těsnění do oken Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování Nátěry oken a frézování
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Speciální malířské práce

V této kategorii najdete práce, které jsou svou náročností nebo univerzálností originální.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0117