JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Speciální malířské práce | Opravy okrasných maleb a retušování

Opravy okrasných maleb a retušování

Rok realizace | 2006

Provedeme namalování obrazů dle Vašich představ. Nabízíme Vám vlastní kreativce nebo je možno také malovat dle Vašich předloh a představ. Pokud jste si vybrali první možnost, napište nám objednávku a domluvíme se na technice a provedení. Máte-li vlastní předlohy, zašlete nám rovnou e-mail, který je uveden v kontaktech.

Opravy okrasných maleb a retušování Malování a retušování Malování a retušování Malování a retušování Malování a retušování Malování a retušování Malování a retušování Malování a retušování Malování a retušování Malování a retušování Malování a retušování Malování a retušování
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Speciální malířské práce

V této kategorii najdete práce, které jsou svou náročností nebo univerzálností originální.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0138