JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Velkostavby | Kompletní nátěry fasády, Hotel Bonáto

Kompletní nátěry fasády, Hotel Bonáto

Rok realizace | 2004

Provedli jsme kompletní nátěry fasády disperzní barvou se silikonem. Před aplikací jsme očistili plochy, aplikovali penetrační nátěr a trojvrstvý nátěr fasádní barvou. Celkem jsme natřeli 850 m2 plochy. Odstín barvy jsme po konzultaci s klientem vybrali v pískové barvě. Nátěry trvaly 14 dní od zadání klientem. Po provedení nátěru fasády jsme provedli vymalování nové přístavby hotelu s novou mramorovanou technologií.

Kompletní nátěry fasády, Hotel Bonáto Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády Nátěr fasády
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Velkostavby

Podobně jako u průmyslových zón využíváme speciální vysokotlaké stříkací zařízení. Denně jsme schopni nanést až 1000m2 materiálu. Můžete si vybrat ze široké palety barev a jsme schopni navrhnout zajímavé barevné řešení na váš dům. Komplexně nabízíme nátěry fasády, interiéru, opravy a nátěry oken a lakování kovových prvků a konstrukcí. Využíváme lešení i horolezecká lana, dle vašich požadavků a přístupnosti objektu.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0135