JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Velkostavby | Kompletní nátěry oken, Klášter Koclířov

Kompletní nátěry oken, Klášter Koclířov

Rok realizace | 2006

Provedli jsme kompletní nátěry oken a frézované těsnění do venkovních křídel. Celkem natřeno padesát šest špaletových oken v odstínu slonová kost. Práce trvali dva měsíce od zadání zákazníkem. Provedeno 80% opálení křídel a rámů, tmelení a kytování skel, základní nátěr a dva vrchní nátěry email.

Kompletní nátěry oken, Klášter Koclířov Nátěry oken Nátěry oken Nátěry oken Nátěry oken Nátěry oken Nátěry oken Nátěry oken Nátěry oken Nátěry oken Nátěry oken
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Velkostavby

Podobně jako u průmyslových zón využíváme speciální vysokotlaké stříkací zařízení. Denně jsme schopni nanést až 1000m2 materiálu. Můžete si vybrat ze široké palety barev a jsme schopni navrhnout zajímavé barevné řešení na váš dům. Komplexně nabízíme nátěry fasády, interiéru, opravy a nátěry oken a lakování kovových prvků a konstrukcí. Využíváme lešení i horolezecká lana, dle vašich požadavků a přístupnosti objektu.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0183