JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Velkostavby | Malby a nátěry, zimní stadion Vrchlabí

Malby a nátěry, zimní stadion Vrchlabí

Rok realizace | 2002

Akce roku 2002. Natřeli jsme 13 500 m2 fasádní německou silikátovou barvou. Při zastřešování zimního stadionu ve Vrchlabí jsme se podíleli na interiérových nátěrech. Provedli jsme kompletní malby a nátěry interiéru, betonových nosníků a tribuny. Veškeré práce jsme provedli v zadaném časovém horizontu, dle požadavků objednavatele.

Malby a nátěry, zimní stadion Vrchlabí Interiérové malby a nátěry Interiérové malby a nátěry Interiérové malby a nátěry
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Velkostavby

Podobně jako u průmyslových zón využíváme speciální vysokotlaké stříkací zařízení. Denně jsme schopni nanést až 1000m2 materiálu. Můžete si vybrat ze široké palety barev a jsme schopni navrhnout zajímavé barevné řešení na váš dům. Komplexně nabízíme nátěry fasády, interiéru, opravy a nátěry oken a lakování kovových prvků a konstrukcí. Využíváme lešení i horolezecká lana, dle vašich požadavků a přístupnosti objektu.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0527