JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Velkostavby | Malby a nátěry, zimní stadion Vrchlabí

Malby a nátěry, zimní stadion Vrchlabí

Rok realizace | 2002

Akce roku 2002. Natřeli jsme 13 500 m2 fasádní německou silikátovou barvou. Při zastřešování zimního stadionu ve Vrchlabí jsme se podíleli na interiérových nátěrech. Provedli jsme kompletní malby a nátěry interiéru, betonových nosníků a tribuny. Veškeré práce jsme provedli v zadaném časovém horizontu, dle požadavků objednavatele.

Malby a nátěry, zimní stadion Vrchlabí Interiérové malby a nátěry Interiérové malby a nátěry Interiérové malby a nátěry
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Velkostavby

Podobně jako u průmyslových zón využíváme speciální vysokotlaké stříkací zařízení. Denně jsme schopni nanést až 1000m2 materiálu. Můžete si vybrat ze široké palety barev a jsme schopni navrhnout zajímavé barevné řešení na váš dům. Komplexně nabízíme nátěry fasády, interiéru, opravy a nátěry oken a lakování kovových prvků a konstrukcí. Využíváme lešení i horolezecká lana, dle vašich požadavků a přístupnosti objektu.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0132