JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Velkostavby | Opravy a nátěr fasády, Hotel Holzbecher

Opravy a nátěr fasády, Hotel Holzbecher

Rok realizace | 2006

Provedli jsme drobné opravy omítek jejich hloubkovou penetraci a trojnásobný nátěr fasádní barvou Maxil. Tato akce byla zvláštní tím, že byla provedena bez zajištění lešení, ale za pomocí našich žebříku, vysokozdvižné plošiny a horolezecké techniky. Akce trvala jeden měsíc od zadání objednatelem.

Opravy a nátěr fasády, Hotel Holzbecher Opravy a nátěry fasády Opravy a nátěry fasády Opravy a nátěry fasády Opravy a nátěry fasády Opravy a nátěry fasády Opravy a nátěry fasády
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Velkostavby

Podobně jako u průmyslových zón využíváme speciální vysokotlaké stříkací zařízení. Denně jsme schopni nanést až 1000m2 materiálu. Můžete si vybrat ze široké palety barev a jsme schopni navrhnout zajímavé barevné řešení na váš dům. Komplexně nabízíme nátěry fasády, interiéru, opravy a nátěry oken a lakování kovových prvků a konstrukcí. Využíváme lešení i horolezecká lana, dle vašich požadavků a přístupnosti objektu.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0148