JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Zateplení fasád, střech a interiérů | Zateplení panelového domu, ukázka fasády po 5 letech

Zateplení panelového domu, ukázka fasády po 5 letech

Rok realizace | 2009

Fotky pořízené po takřka pěti letech aplikace thermokeramického nátěru. Můžete nahlédnout, jak nátěr po takové době vlastně vypadá. Fotky jsou aktuální k nahlédnutí kvality nátěru pro ty, co o nátěru uvažují, se nemusí ničeho obávat. Nátěr zůstává stále stejný, snad jen prach se uchytí na fasádu kvůli vedlejší silnici. Jinak nátěr zůstává stejný bez zvětrání a poškození. Nebojte se zateplení vašeho domu, termokeramický zateplovací nátěr je zárukou kvality.

Zateplení panelového domu, ukázka fasády po 5 letech Zateplení paneláku Zateplení paneláku Zateplení paneláku Zateplení paneláku
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Zateplení fasád, střech a interiérů

Používáme ThermoShield - Energicky úsporné nátěrové hmoty nové generace. Termokeramické nátěrové hmoty na akrylátové bázi dostupné v mnohých barevných odstínech připravené k okamžitému použití. Mají široké spektrum využití převážně ve stavebnictví. Je možné je aplikovat na téměř všechny druhy podkladů jak v exteriéru, tak v interiéru.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0142