JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Malířské, natěračské a zateplovací služby | Nátěry střech

Nátěry střech

Provádíme výškové práce, čištění a nátěry střech a renovace eternitu, tašek a plechu. Renovace taškových střech pomocí specielních barev.

Nejste spokojeni se vzhledem vaší střechy? Nemusíte hled platit za novou, když vše jde vyřešit jednodušeji. Díky moderním technologiím a mnohaletému vývoji jsme schopni vaši střechu vyčistit od mechů a lišejníků. Vaši střechu naimpregnujeme a opatříme lakem nebo provedeme plastický nástřik. Vaše střecha tak získá nový kabát a je k nerozeznání od té staré. Navíc ji tím ochráníme a výrazně prodloužíme její životnost. Je možno využít i možnost malých oprav. Veškeré nátěry střech provádíme na chatách, rodinných domech, vilách, bytových či panelových a činžovních domech.

Tato služba zahrnuje:

  • nátěry a opravy střech
  • impregnace a prodloužení životnosti
  • lakování a vysokotlaké stříkací pistole
  • výškové práce
  • vyškolení výškoví specialisté

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0119