JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Často kladenné otázky v malířství |

Oprava a natírání oken

Chceme natřít okna, ale jsou hodně zničená. Můžeme je natírat?

Ano můžete, ale nechte jej odborně zkontrolovat alespoň truhlářem, který je prohlédne a odhalí vady a případně je opraví. To bych viděl jako prvořadý základ před začátkem nátěrů. Pak dbejte na dodržování technologického postupu při provádění nátěrů jako v bodě 12.

Budeme natírat okna jaká je nejvhodnější barva, aby dlouho vydržela okna natřená?

Doporučujeme syntetické barvy, mají dlouhou životnost, ale lze použít i jiné značky barev. Spíše bych se zaměřil na správný postup při aplikaci, tak aby vše na sebe dobře navazovalo. Pak se můžete těšit na delší životnost nátěru na oknech třeba 6 - 10 let. Prosím dbejte i na to aby dřevo před nátěrem bylo dobře suché, aby se nátěrem zbytečně neuzavřela vnitřní nadměrná vlhkost, která vede ke vzlínání nátěru.

Máme staré okna a loupe se nám nátěr a chceme je natřít! Jaký je technologický postup?

Nejprve je potřeba odstranit starý nátěr a to opálením horkovzdušnou pistolí. Dále je potřeba provést mezi obrus ke stržení nečistot z opalování starého nátěru. Dále je nutné provézt základní nátěr, který se nechá zaschnout a znovu se přebrousí. Po té je potřeba zatmelit praskliny a nerovnosti. Pak přebrousíte tmelené místa a opravované místa přetřete základním nátěrem. Potom můžete nanést dva vrchní nátěry dle výběru a doporučení odborníků ve specializovaných obchodech nebo odbornou aplikační firmou. My používáme vyzkoušené značky PROFIOKNOL syntetické barvy. V použití syntetické barvy je záruka dlouhé životnosti nátěru při správném dodržování technologických postupů při aplikaci.

Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Vyberte kategorii, která Vám pomůže vyřešit otázky:

Často kladené otázky - zateplení & malování

Za dobu své existence odpovídáme na časté otázky našich klientů. Zde jsme pro vás vybrali ty nejčastější, doufáme, že vám budou nápomocné a pokud ne, kontaktujte nás a my vám veškeré vaše dotazy zodpovíme. Odpovědi se týkají zateplení, malování, ochrany zdí, údržba a také základní přípravy k malířským pracím.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0122