JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Často kladenné otázky v malířství |

Ošetřování, údržba a čištění

Čím opravím praskliny mezi sádrokartonem a běžnou omítkou?

Vzhledem k tomu, že se jedná o dva velmi odlišné stavební materiály, které mají různé rozpínavosti v návaznosti na různých teplotách. Doporučuji k aplikaci zakoupit akrylátový tmel, který je velmi pružný a spáry dostatečně vyplnit. Nejlépe se aplikuje v kartuších, která se vloží do mechanické pistole a tlakem vtláčí do pórů nebo prasklin na zdivu.

Jak ošetřit špinavou fasádu před novým nátěrem?

Špinavou fasádu doporučujeme nejprve mechanicky očistit od nečistot pavučiny atd., omýt vysokotlakým stříkacím zařízením a po zaschnutí a po umytí použít vhodnou hloubkovou penetraci, která je nedílnou součástí vybraného nátěrového systému, který si zákazník sám zakoupí nejlépe na doporučení ve specializované firmě nebo u odborné aplikační firmy.

Čím ošetřit sádrokartony před malováním?

Sádrokartony se musí napustit vhodným penetračním nátěrem ke zpevnění podkladu pro samotný nátěr. Zejména je nutné provést penetraci na zelený sádrokarton, který je upravený proti vlhkosti a na kterém by samotný nátěr nepřilnul a hned se oloupal při případné vlhkosti atd.

Jak a čím likvidovat nikotinové skvrny?

Na likvidaci respektive izolaci nikotinových skvrn lze použít speciálně prodávané penetrace a v obchodech barev a laků. Nejvhodnější je odzkoušená je penetrace od výrobce barev značky MISTRÁL . Někdy zabere i SAVO na bělení.

Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Vyberte kategorii, která Vám pomůže vyřešit otázky:

Často kladené otázky - zateplení & malování

Za dobu své existence odpovídáme na časté otázky našich klientů. Zde jsme pro vás vybrali ty nejčastější, doufáme, že vám budou nápomocné a pokud ne, kontaktujte nás a my vám veškeré vaše dotazy zodpovíme. Odpovědi se týkají zateplení, malování, ochrany zdí, údržba a také základní přípravy k malířským pracím.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0127