JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Často kladenné otázky v malířství |

Speciální ochranné, natírací systémy a zateplování

Existuje nějaký zateplovací nátěr do interiéru a na exteriér?

Ano existuje. Na naší webové prezentaci je zajímaví článek o zateplovací barvě, její účinnosti a úsporách na energii. Existuje jak interiérová tak i exteriérová barva. Barvu lze objednat i u naší firmy včetně aplikace. Již jsme pár domů a interiéru natřeli, viz v našich referencích. Zákazníci si i s odstupem času dvou, tří let nátěr pochvalují.

Kde se dá objednat magnetická barva? V jakém balení a kolik se z balení natře?

O magnetickou barvu si můžete napsat přímo u naší firmy. Z plechovky je možno získat 2,5 m2. Hmota je velmi hustá a neředí se. Na provedení kvalitního nátěru se musí provést dva nátěry k zesílení magnetické účinnosti. Tento produkt lze nakoupit u nás v internetovém obchodě.

Jak je to s magnetickou barvou s její účinností při dalším malování?

Při dalším malování je nutné podle výrobce magnetickou barvu aplikovat znovu, jinak ztrácí účinnost.

Jak aplikovat magnetickou barvu a kolik je potřeba nátěrů?

Magnetickou barvu lze aplikovat dvěma způsoby štětkou a válečkem. Barva se neředí a k zvýšení účinnosti magnetizace. Na naší webové prezentaci je kompletní technologický postup přesně jak jdou všechny úkony v návaznosti za sebou.

Něco účinného na plísně?

S plísněmi to bylo vždy složité. Na našich stránkách nabízíme zajímavé informace o velmi účinné technologii, která byla vyvinuta po velmi dlouhých laboratorních testech u firmy pod označením Bio Repel - jako biologický přípravek k potlačování plísní na zdivu a omítkách. Pokud chcete rychlí, ale přitom krátkodobí efekt likvidace plísně, můžete použít osvědčený přípravek SAVO.

Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Vyberte kategorii, která Vám pomůže vyřešit otázky:

Často kladené otázky - zateplení & malování

Za dobu své existence odpovídáme na časté otázky našich klientů. Zde jsme pro vás vybrali ty nejčastější, doufáme, že vám budou nápomocné a pokud ne, kontaktujte nás a my vám veškeré vaše dotazy zodpovíme. Odpovědi se týkají zateplení, malování, ochrany zdí, údržba a také základní přípravy k malířským pracím.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0161