JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Často kladenné otázky v malířství |

Speciální ochranné, natírací systémy a zateplování

Existuje nějaký zateplovací nátěr do interiéru a na exteriér?

Ano existuje. Na naší webové prezentaci je zajímaví článek o zateplovací barvě, její účinnosti a úsporách na energii. Existuje jak interiérová tak i exteriérová barva. Barvu lze objednat i u naší firmy včetně aplikace. Již jsme pár domů a interiéru natřeli, viz v našich referencích. Zákazníci si i s odstupem času dvou, tří let nátěr pochvalují.

Kde se dá objednat magnetická barva? V jakém balení a kolik se z balení natře?

O magnetickou barvu si můžete napsat přímo u naší firmy. Z plechovky je možno získat 2,5 m2. Hmota je velmi hustá a neředí se. Na provedení kvalitního nátěru se musí provést dva nátěry k zesílení magnetické účinnosti. Tento produkt lze nakoupit u nás v internetovém obchodě.

Jak je to s magnetickou barvou s její účinností při dalším malování?

Při dalším malování je nutné podle výrobce magnetickou barvu aplikovat znovu, jinak ztrácí účinnost.

Jak aplikovat magnetickou barvu a kolik je potřeba nátěrů?

Magnetickou barvu lze aplikovat dvěma způsoby štětkou a válečkem. Barva se neředí a k zvýšení účinnosti magnetizace. Na naší webové prezentaci je kompletní technologický postup přesně jak jdou všechny úkony v návaznosti za sebou.

Něco účinného na plísně?

S plísněmi to bylo vždy složité. Na našich stránkách nabízíme zajímavé informace o velmi účinné technologii, která byla vyvinuta po velmi dlouhých laboratorních testech u firmy pod označením Bio Repel - jako biologický přípravek k potlačování plísní na zdivu a omítkách. Pokud chcete rychlí, ale přitom krátkodobí efekt likvidace plísně, můžete použít osvědčený přípravek SAVO.

Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Vyberte kategorii, která Vám pomůže vyřešit otázky:

Často kladené otázky - zateplení & malování

Za dobu své existence odpovídáme na časté otázky našich klientů. Zde jsme pro vás vybrali ty nejčastější, doufáme, že vám budou nápomocné a pokud ne, kontaktujte nás a my vám veškeré vaše dotazy zodpovíme. Odpovědi se týkají zateplení, malování, ochrany zdí, údržba a také základní přípravy k malířským pracím.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0242